TYLKO TERAZ

DARMOWA DOSTAWA

NA KOLEKCJĘ MODERN

TYLKO TERAZ

DARMOWA DOSTAWA

NA KOLEKCJĘ MODERN

 

Meble warsztatowe

Meble warsztatowe

Produkty 1-24 z 41

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa BRUNO, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa BRUNO, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona SALEBESTSELLER
  Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa BRUNO, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona
  1 797,00 zł -22% 2 297,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 777,00 zł
 2. Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa SZYMON, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa SZYMON, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona SALEBESTSELLER
  Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa SZYMON, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona
  2 297,00 zł -18% 2 797,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 497,00 zł
 3. Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa DAREK, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa DAREK, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona SALE
  Warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa DAREK, 920 x 1850 x 500 mm, antracytowo-czerwona
  3 297,00 zł -18% 3 997,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 997,00 zł
 4. Stół warsztatowy FRANK, 1700 x 850 x 600 mm, antracytowo-niebieski Stół warsztatowy FRANK, 1700 x 850 x 600 mm, antracytowo-niebieski SALE
  Stół warsztatowy FRANK, 1700 x 850 x 600 mm, antracytowo-niebieski
  1 897,00 zł -14% 2 197,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 197,00 zł
Strona

 

Szafy garażowe, szafy do warsztatu


Podstawą wyposażenia garażu oraz przydomowego warsztatu są odpowiednie meble. Aby spełniały swoją rolę, powinny być zaprojektowane zgodnie z przeznaczeniem, skonstruowane z wytrzymałych materiałów, odporne na zniszczenia, a co najważniejsze — zapewniały bezpieczne użytkowanie. W naszym sklepie znajdziesz szereg rozwiązań, które sprawią, że Twój garaż stanie się nie tylko funkcjonalny, ale również będzie się prezentował estetycznie.

 

Pojemne szafy garażowe umożliwią segregację narzędzi oraz nawet najmniejszych części. Stabilny stół warsztatowy powinien znaleźć się w warsztacie każdego majsterkowicza. Dzięki niemu wykonasz niezbędne prace. Ponadto przygotowaliśmy szereg elementów wyposażenia garażu oraz niewielkiego warsztatu, z myślą o miłośnikach majsterkowania. Projektując je, zadbaliśmy również o dobór kolorów, tak aby możliwe było połączenie ich w jednolitą, estetyczną serię.

 

Poniżej znajdziesz meble garażowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a także kilka wskazówek, jak funkcjonalnie urządzić niewielki warsztat, aby codzienne majsterkowanie stało się czystą przyjemnością.

 

Meble warsztatowe — poznaj ich zalety 


Zanim nasze rozwiązania trafią do Twojego garażu, specjaliści starannie dbają o każdy etap ich powstawania — od projektu po efekt końcowy. Są to rozwiązania precyzyjnie dopasowane do specyfiki warsztatu czy garażu. Poznaj ich najważniejsze zalety.

 

Kładziemy duży nacisk na funkcjonalność. Szafy garażowe są wyposażone w szuflady, przegródki i półki, które pozwalają na uporządkowanie narzędzi oraz przechowywanie ich w bezpiecznych warunkach. Blaty robocze charakteryzują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, są przygotowane na spore obciążenia. Powierzchnia robocza jest na tyle przestronna, aby każdy majsterkowicz mógł bezpiecznie i wygodnie przeprowadzać naprawy.

 

Tworzymy z materiałów najwyższej jakości. W warsztacie czy garażu panują specyficzne warunki. Zdarza się, że jest wilgotno, zazwyczaj temperatura jest niższa, ale pojawiają się również iskry i ogień. Ponadto często wyposażenie ma styczność z substancjami silnie brudzącymi oraz żrącymi. Nasze szafy garażowe oraz pozostałe meble warsztatowe są wykonane z odpornej stali. Dzięki temu nie ulegają korozji i uszkodzeniom mechanicznym. Powierzchnię pokrywamy farbą proszkową, co stanowi dodatkową warstwę ochronną.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Podczas prac naprawczych należy zachować szczególną ostrożność. Operowanie narzędziami lub urządzeniami wyposażonymi w ostre elementy powinno się odbywać w odpowiednich warunkach. Dlatego też zadbaliśmy, aby meble warsztatowe marki Jan Nowak umożliwiały majsterkowiczom bezpieczną pracę i ograniczały ryzyko wypadku.

 

Estetyka jest ważna. Zazwyczaj wygląd szaf garażowych ma drugorzędne znaczenie. My jednak mamy odmienne zdanie. Nowoczesny garaż czy przydomowy warsztat może się prezentować estetycznie i jednocześnie spełniać normy funkcjonalne. Każdy element naszych szaf garażowych jest wykończony z najwyższą starannością. Minimalistyczna forma jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. W rezultacie kupując poszczególne elementy z tej samej serii stworzysz spójne, przyjazne wnętrze.

 

Łatwy i szybki montaż. Meble garażowe marki Jan Nowak składają się z elementów do samodzielnego montażu. Nie musisz się go jednak obawiać, gdyż jest łatwy i nie zajmuje wiele czasu. Intuicyjną instrukcję do każdego modelu znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zależało nam na przygotowaniu rozwiązań, które mimo sporych gabarytów, każdy złoży bez dodatkowej pomocy.

 

Szafa warsztatowa

Szafy warsztatowe dostępne w naszej ofercie to pojemne i funkcjonalne meble. Wykonane z wysokiej jakości blachy są zabezpieczone drzwiami zamykanymi na ryglowany zamek. W rezultacie Twoje narzędzia będą bezpieczne.

Główna komora jest podzielona na obszerne półki oraz szuflady. Są przygotowane na duże obciążenia, zatem nie obawiaj się, że ulegną zniszczeniu pod naciskiem nawet ciężkich sprzętów. Na ściankach pojawiają się perforacje, które umożliwiają pełną personalizację wyposażenia. Każda, nawet najmniejsza śrubka znajdzie swoje miejsce, a Ty zyskasz łatwy dostęp do swoich narzędzi.

 

Szafa warsztatowa marki Jan Nowak to doskonałe rozwiązanie dla:

●      właścicieli garaży,

●      warsztatów samochodowych,

●      zakładów wulkanizacyjnych,

●      zakładów rzemieślniczych,

●      firm budowlanych.

 

Najważniejsze cechy naszych szaf warsztatowych to:

- Najwyższa jakość. Szafy są wykonane z jakościowej blachy stalowej o grubości 1,1 mm.

- Duża pojemność. Główna komora w zależności od modelu została wyposażona w pojemne szuflady na prowadnicach, półki i perforowane ścianki do zawieszania narzędzi.

- Wysoka wytrzymałość. Półki oraz szuflady można obciążyć do 45 kg każdą!

- Gwarancja bezpieczeństwa. Ryglowany zamek zapewnia bezpieczeństwo zawartości oraz uniemożliwia dostęp niepowołanym osobom.

Stół warsztatowy

Zarówno profesjonalista, jak i amator majsterkowania potrzebują odpowiedniego miejsca do pracy. Dlatego też przygotowaliśmy kilka modeli stołów warsztatowych, które umożliwią stworzenie funkcjonalnego stanowiska w garażu, ale też w niewielkim warsztacie.

Stoły garażowe marki Jan Nowak zostały wykonane ze stali pomalowanej farbą proszkową. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję i wgniecenia. Regulacja nóżek umożliwia stabilne, bezpieczne ustawienie mebla — nawet na nierównej nawierzchni.

 

Obszerny blat z laminowanej płyty MDF daje optymalną przestrzeń roboczą. Możesz wygodnie i bezpiecznie wykonywać przy nim szereg prac, nie obawiając się o jego zniszczenie.

Poszczególne modele stołów warsztatowych zostały wyposażone w pojemne szuflady, półki oraz szafki zamykane na klucz. Umożliwiają one uporządkowanie wyposażenia garażu czy warsztatu. Schowasz w nich niezbędne akcesoria, które w razie potrzeby są na wyciągnięcie ręki.

 

Stół warsztatowy marki Jan Nowak to doskonałe rozwiązanie dla:

●      właścicieli garaży,

●      niewielkich warsztatów samochodowych,

●      zakładów wulkanizacyjnych,

●      zakładów rzemieślniczych.

 

Najważniejsze cechy naszych stołów warsztatowych to:

- Najwyższa jakość. Stoły robocze są wykonane ze stali pokrytej farbą proszkową, a blaty z laminowanej płyty MDF.

- Przemyślana konstrukcja. Pod blatem roboczym, w zależności od modelu umieściliśmy pojemne szuflady, półki oraz szafki zamykane na klucz. Nóżki są regulowane, więc można mebel dopasować do podłoża.

- Wysoka wytrzymałość. Półki oraz szuflady można obciążyć do 45 kg każdą!

- Gwarancja bezpieczeństwa. Szafka zamykana na klucz zapewnia bezpieczeństwo zawartości oraz uniemożliwia dostęp niepowołanym osobom.

 

Gadżety do garażu

Garaż to nie tylko pomieszczenie do parkowania samochodu czy rowerów. Tę przestrzeń można zaaranżować do przechowywania najróżniejszych sprzętów, takich jak kosiarka, narzędzia ogrodnicze lub wszelkich rzeczy użytku domowego (sprzęt sportowy, agd, dekoracje świąteczne etc.). Co więcej, znajdzie się tam również miejsce do majsterkowania! Ważne, by funkcjonalnie zaaranżować pomieszczenie.

Aby opanować garażowy chaos, należy wybrać odpowiednie akcesoria do porządkowania. Z pewnością przydadzą się tablice narzędziowe z hakami oraz pojemnikami. Wówczas wyeksponujesz najważniejsze klucze, śrubokręty i posegregujesz mniejsze elementy — śrubki, gwoździe, nakrętki, wiertła itp.

Na większe sprzęty z pewnością przydadzą się półki magazynowe, które są wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Nie zapomnij o zamykanych pojemnikach bądź pudełkach, które można opisać (unikając w przyszłości problemów z poszukiwaniem).

 

Doskonałym rozwiązaniem są mobilne wózki narzędziowe. Znajdujący się w naszej ofercie model HUGO jest niewielki i wyjątkowo zwrotny. Wyposażony w dwie przestronne półki gwarantuje komfortowy dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi. Wykonany ze stali wysokiej jakości jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Powłoka z farby proszkowej stanowi dodatkową ochronę przed zniszczeniem. Gumowe, zwrotne kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie wózka, nawet z pełnym obciążeniem i po nierównej podłodze.

 

Pomysł na warsztat w garażu — praktyczne wskazówki

Zawsze marzyłeś o przydomowym warsztacie, w którym będziesz mógł oddawać się swojej pasji? Wygospodarowałeś w końcu na niego miejsce i nie wiesz, od czego zacząć? Przygotowaliśmy kilka praktycznych wskazówek, mamy nadzieję, że okażą się pomocne.

Bez względu na to, ile miejsca masz do dyspozycji oraz co będziesz robić w swoim mini warsztacie, musisz zacząć od planu. Tutaj odpowiedni projekt jest tak samo istotny, jak w przypadku aranżacji kuchni czy łazienki.

Zastanów się, do czego posłuży warsztat. Czy to będzie mechanika pojazdów, majsterkowanie przy sprzęcie, a może stolarstwo? Dzięki odpowiedzi na to pytanie dowiesz się, jakie meble garażowe, narzędzia, sprzęty i akcesoria musisz zgromadzić.

W centrum powstającej przestrzeni powinien być blat roboczy. Szeroki, odporny na uszkodzenia i stabilny zapewni komfort i bezpieczeństwo pracy. Jego dodatkowym atutem będą szuflady lub półki, które pomieszczą podręczne narzędzia oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Często podłoże w garażu jest nierówne, dlatego niezwykle pomocna okazuje się możliwość regulacji nóżek. Dzięki tej opcji wypoziomujesz odpowiednio stół warsztatowy.

 

Warsztat trudno sobie wyobrazić bez odpowiedniego miejsca do przechowywania. Najlepiej sprawdzi się profesjonalna szafa garażowa. Wykonana z odpornego materiału pomieści wszelkie narzędzia i sprzęty. Zwróć uwagę na dodatkowe elementy, takie jak półki, szuflady czy perforowane ścianki, które umożliwią personalizację mebla. Dodatkowym atutem będą drzwi zamykane na klucz — zapewni to bezpieczeństwo przechowywanych akcesoriów.

W garażowym warsztacie zadbaj o  ilość oraz dostępność gniazdek elektrycznych. Powinny być zabezpieczone przed wilgocią. Istotną sprawą jest także oświetlenie — jedno źródło światła może być niewystarczające.

Jeśli weźmiesz pod uwagę powyższe aspekty podczas aranżacji przydomowego warsztatu, z pewnością docenisz jego funkcjonalność i trudno będzie Cię odciągnąć od majsterkowania.

 
 

 

© 2024 JAN NOWAK WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE