Biurko z elektryczną regulacją wysokości Jan Nowak model ROB 1400x720x600

1 157,00 zł -28% 1 597,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
Wybierz rozmiar
+ -
Wysokość
72 cm
Szerokość
140 cm
Głębokość
60 cm
Waga
25.5 kg
Kolor
Antracyt/orzech

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Jan Nowak model ROB 1400

Niezastąpione w codziennej pracy

Poznaj nasze inteligentne biurko elektryczne ROB 1400, które pomoże Ci wprowadzić korzystne dla zdrowia zmiany do Twojego stylu pracy. To, że biurko można dopasować do optymalnej wysokości podczas pracy na siedząco i stojąco, stało się już standardem. ROB idzie o krok dalej!

Integralną częścią biurka jest IQ Reminder, który po wybranym czasie zasugeruje Ci zmianę pozycji. Poprawia to krążenie, zmniejsza bóle ramion, karku czy kręgosłupa, a nowe stanowisko przyczynia się do zwiększonej wydajności i kreatywności. Wytrzymałe uchwyty na akcesoria sprawią, że zyskasz więcej miejsca na blacie i wygody podczas pracy. Zadbaliśmy również o dodatkowy komfort, wyposażając nasze biurko elektryczne w wyjątkową podkładkę w rozmiarze XL. 

ZMIANA WYSOKOŚCI

Nasze biurko elektryczne będzie zawsze doskonale dopasowane do Twojego wzrostu. ROB pozwoli Ci pracować bezpiecznie i wygodnie zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, bo posiada zakres wysokości od 72 do aż 117 cm. Silnik pracuje nie tylko wyjątkowo płynnie, ale również cicho - poziom hałasu wynosi mniej niż 50 dB.

Jeśli zechcesz, inteligentny mechanizm zapamięta preferowaną wysokość blatu. Nasze biurko elektryczne posiada mechanizm regulacji z funkcją Memory, która zapamięta wybraną przez Ciebie pozycję i pozwoli Ci ustawić ją w dowolnym momencie.

IQ REMINDER

Nasze biurko elektryczne posiada dodatkowo funkcję przypominającą o zmianie pozycji ciała po upływie 30, 40 lub 60 minut. IQ Reminder zapamięta za Ciebie, że zmiana pozycji jest niezbędna dla komfortu i bezpieczeństwa postawy, co pozwoli Ci pracować swobodnie i komfortowo. 

PAKIET UCHWYTÓW

Aby praca przy biurku mogła być jeszcze wygodniejsza, wyposażyliśmy nasze biurko z regulacją wysokości w dwa poręczne uchwyty – na słuchawki oraz na kubek. Z ROBEM dowolny przedmiot bądź gadżet do gry możesz mieć zawsze pod ręką. Nie musisz również stawiać kubka na stole, dzięki czemu unikniesz wypadków i skutecznie ochronisz swój sprzęt przed zalaniem.

Nasze biurko elektryczne to gwarancja wygody w trakcie codziennej pracy. Cała powierzchnia blatu to Twoja przestrzeń do działania. Dodatkowo uchwyty powstały ze wzmocnionego tworzywa, są więc odporne na uszkodzenia.

PRAKTYCZNE ORGANIZERY

Rob posiada z tyłu blatu specjalny organizer, dzięki któremu przewody utrzymasz zawsze w niezbędnym porządku. Nasze biurko elektryczne da Ci możliwość komfortowej pracy na doskonale zorganizowanej powierzchni. Dodatkowo specjalne klipsy podtrzymają przewód mechanizmu regulacji wysokości, Rob będzie więc prezentować się elegancko i estetycznie.

WYTRZYMAŁY BLAT

Blat posiada udźwig do 80 kg, a jego całkowita powierzchnia to aż 140 cm szerokości i 60 cm głębokości. Nasze biurko elektryczne z pewnością pomieści wszystko to, czego potrzebujesz w codziennej pracy – monitory, laptopa, szuflady lub kuwety na dokumenty, niezbędne teczki czy akcesoria biurowe. Blat biurka składa się z dwóch części.

PODKŁADKA W ROZMIARZE XL

Na  blacie znajduje się miękka podkładka, dzięki której mysz będzie przesuwać się gładko i płynnie, a Ty wygodnie oprzesz swoje przedramiona. Nasze biurko z regulacją wysokości nabiera dzięki podkładce wyrazistego charakteru oraz staje się wygodniejsze podczas codziennej pracy. Podkładka jest wyjątkowo duża, gdyż posiada aż 70 cm szerokości i 60 cm długości, a także nie przesuwa się po powierzchni biurka, gwarantuje więc pełen komfort użytkowania.

 

ROB sprawia, że praca przy biurku jest wygodna i, co najważniejsze, bezpieczna. Nasze biurko elektryczne pozwoli Ci pracować w ergonomicznej pozycji, przypomni Ci o konieczności jej zmiany oraz sprawi, że przewody oraz przestrzeń blatu będą doskonale zorganizowane. Dzięki swojej niezawodnej konstrukcji Rob sprawdzi się w domowych gabinetach, biurach, firmach, urzędach, szkołach czy kancelariach. 

Recenzja i oceny
© 2022 JAN NOWAK WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE