6 lat gwaracji

Atesty PZH

Dostępne od ręki

100 dni na zwrot

  • en
  • pl
  • de

O nas

Polski producent

Marka szaf metalowych JAN NOWAK, należy do firmy Domator24, polskiego producenta i importera wysokiej jakości mebli biurowych. Od początku działalności ideą firmy było stworzenie gamy produktów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się fotele biurowe, fotele gamingowe, szafy metalowe oraz biurka. Szeroki wybór produktów, funkcjonalność oraz wyjątkowy styl pozwalają nietuzinkowo i wygodnie wyposażyć niemal wszystkie wnętrza. Dzięki naszej ciągłej pracy, stale poszerzamy ofertę produktów zgodnie z potrzebami oraz wymaganiami rynku.

Firma z tradycją

Domator24 to rodzinna firma z tradycjami, która w biznesie działa już od 2002 roku. Nasze produkty są sprzedawane zarówno w Polsce, Europie jak i na całym świecie. Od 2005 roku jesteśmy również właścicielem marki Alco2Go, wiodącego producenta alkomatów jednorazowych w Polsce. Regularnie uczestniczymy w międzynarodowych targach meblowych.

 

Doświadczony zespół

Naszą firmę charakteryzuje młodość, świeżość, a przy tym bardzo duże doświadczenie w branży w której działamy. Naszym założeniem jest połączenie witalności i charyzmy, potrzebnej do przełamywania schematów i ograniczeń, z doświadczeniem, profesjonalnym zarządzaniem i zaangażowaniem w każdy projekt, dzięki którym nasi klienci wiedzą, że współpracują z wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Nasze cele wyznaczają zawodowi managerowie, a osiągamy je dzięki zespołowi młodych, energicznych ludzi.

Nasze meble od lat sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjom takim jak: urzędy, szkoły, uczelnie, fabryki, gabinety lekarskie oraz wszystkie biura. Zaufało nam tysiące klientów.