Fotele

Fotele

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Fotele ergonomiczne - krzesła biurowe stworzone w trosce o prawidłowe podparcie ciała

Wygodny fotel obrotowy to podstawa komfortowej pracy przy biurku. W obecnych czasach większość przyjemności i obowiązków wykonuje się na siedząco, a jak powszechnie wiadomo, nie jest to zbyt zdrowe dla ciała człowieka. Dlatego warto postawić na ergonomiczne i solidne rozwiązanie, które posłuży przez wiele lat. Profesjonalne krzesło do biurka zapewni komfort, ułatwi utrzymanie prawidłowej postawy i zmniejszy lub całkowicie wyeliminuje problem z bólem pleców.

Polecane fotele ergonomiczne Jan Nowak

  • Rozwiązanie klasy biznes - krzesła biurowe łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny, dopracowany w każdym aspekcie wygląd
  • Siedzenie jest proste - z krzesłem obrotowym Jan Nowak przestaniesz się garbić i zapomnisz o bólu pleców
  • Wybór, za który podziękuje Twój kręgosłup - fotele ergonomiczne mają wyprofilowane oparcie, zagłówek, wygodne podłokietniki oraz szeroki pakiet regulacji
  • Siatka V-Mesh dla wygody i pełnego przewiewu - krzesło do biurka z siatką zapewni Ci komfort w każdych warunkach
  • Najwyższej jakości fotel ergonomiczny - krzesła do biurka Jan Nowak są solidne i sprawdzone, dlatego objęliśmy je 3-letnią gwarancją

Fotele ergonomiczne - czym różnią się od zwykłego krzesła obrotowego?

Na pierwszy rzut oka fotele ergonomiczne od zwykłych krzeseł obrotowych różnią się ceną. Obydwa rozwiązania posiadają siedzisko, oparcie, 5 kółeczek, które pozwalają na swobodne przesuwanie się i funkcję zmiany wysokości. Jednak na tym podobieństwa się kończą.

Podczas projektowania tradycyjnych krzeseł obrotowych szczególną uwagę zwraca się na wygląd, a mniejszą na komfort i funkcjonalność. Dlatego nawet najpiękniejsze, idealnie pasujące rozwiązanie, prawdopodobnie stanie się Twoim utrapieniem podczas długotrwałego siedzenia.

Natomiast fotel biurowy ergonomiczny zapewni Ci prawidłowe podparcie ciała w każdym jego punkcie. Wszystko za sprawą przemyślanego oparcia, którego kształt uwzględnia wszystkie naturalne wygięcia kręgosłupa. Dzięki temu idealnie wspiera odcinek lędźwiowy i piersiowy, a wygodny zagłówek czuwa nad częścią szyjną. W przypadku foteli ergonomicznych podłokietniki są nieodłącznym elementem, ponieważ zapewniają poprawne wsparcie barków podczas siedzenia przy biurku.

Konstrukcja fotela ergonomicznego jest przemyślana w każdym szczególe, ale to systemy regulacji pozwalają w pełni dopasować krzesło obrotowe do Twoich potrzeb. Sylwetki ludzi w znacznym stopniu różnią się między sobą. Produkt idealnie dopasowany pod wymiary przeciętnego człowieka, ale pozbawiony możliwości zamiany wysokości czy pochylenia poszczególnych elementów fotela biurowego mija się z celem i tylko niewielki procent użytkowników byłby z niego zadowolony. Właśnie dlatego profesjonalne krzesło biurowe powinno mieć rozbudowany system regulacji.

Niezwykle funkcjonalne fotele do biurka Jan Nowak

Tworząc fotele do biurka, stawiamy na rozwiązania, które zaoferują Ci wygodę na najwyższym poziomie, ale też nie zapominamy o stosowaniu solidnych materiałów. To właśnie one sprawiają, że nasze krzesła obrotowe świetnie się prezentują i bezawaryjnie spełniają swoją funkcję przez długi czas. Każdy detal jest dopracowany w najmniejszym szczególe.

W naszych fotelach obrotowych na pierwszy plan wychodzi siatka V-Mesh. Jest to odporny na uszkodzenia materiał, na którym bardzo wygodnie się siedzi. Pozwala on na swobodny przepływ powietrza, dlatego nawet w największy upał na krześle biurowym nie będziesz się grzać i pocić.

Pełny pakiet regulacji to mocny punkt foteli ergonomicznych Jan Nowak. Dopasują się do budowy Twojego ciała i sprawią, że siedzenie przy biurku staje się niezwykle komfortowe. W kilka chwil ustawisz wysokość fotela, oparcia, zagłówka, podłokietników, zmienisz kąt nachylenia fotela, zadecydujesz o możliwości bujania.

Na osobną uwagę zasługują podłokietniki 3D, które mają możliwość zmiany położenia w trzech płaszczyznach. Oprócz regulacji góra-dół możesz przesuwać nakładki do przodu i do tyłu, a także obrócić je lewo lub prawo. Podłokietniki są miękkie, więc z przyjemnością oprzesz na nich przedramiona.

Fotel biurowy Amadeus - praktyczny i wygodny

Fotel biurowy Amadeus wyróżnia się estetyczną, minimalistyczną konstrukcją. Oparcie jest odpowiednio wyprofilowane, a nad nim umieściliśmy wygodny zagłówek, który ma możliwość regulacji kąta nachylenia. Amadeus jest idealnym krzesłem do biurka dla tych, którzy cenią sobie maksymalny komfort, ale nie przepadają za skomplikowaną i udziwnioną budową foteli ergonomicznych.

Fotel ergonomiczny Kommodus - rozwiązanie premium

Fotel ergonomiczny Kommodus, chociaż na pierwszy rzut oka przypomina model Amadeus, różni się innowacyjnym rozwiązaniem BACKREST+, czyli podzielonym na dwie części oparciem, szerokim zagłówkiem i funkcją przesuwania siedziska przód-tył. Ostatnia opcja to prawdziwy biały kruk wśród funkcjonalności. Pozwoli Ci dopasować głębokość fotela biurowego do swoich potrzeb. Dzięki temu odcinek lędźwiowy, a także uda zawsze będą perfekcyjnie podparte. Możliwość ustawienia odległości do oparcia to zbawienna opcja dla osób niskich i wysokich.

Fotel biurowy ergonomiczny dla komfortowej pracy

Fotele ergonomiczne Jan Nowak świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych. Spełniają wymagania BHP i oferują znacznie więcej możliwości. Wg przepisów fotel biurowy powinien posiadać regulację wysokości siedziska, podłokietników, a także kąta pochylenia oparcia. Nasze rozwiązania pozwalają na swobodną regulację położenia podłokietników, zmianę wysokości oparcia i zagłówków.

Nie warto oszczędzać na wygodzie pracowników. Komfortowe stanowisko pracy, przy którym osoby zatrudnione spędzają codziennie niemal 8 godzin, pozytywnie wpływa na ich zadowolenie. Co ma bezpośrednie przełożenie na motywację i wydajność. Fotel biurowy ergonomiczny pozwala uniknąć przewlekłych bólów i wad postawy, które często bywają przyczyną zwolnień lekarskich.

Idealne krzesło do biurka w domu

Profesjonalne krzesła do biurka Jan Nowak są przeznaczone do użytku biurowego, ale też domowego. Sprawdzą się w gabinecie, stanowisku do home office czy w pokoju młodzieżowym. Ogromne możliwości regulacji i dopasowywania fotela obrotowego pod swoje potrzeby, sprawiają, że skorzysta z niego cała rodzina, czy to podczas pracy zdalnej, odrabiania lekcji, grania w gry, płaceniu rachunków.

Mocna siatka V-Mesh to idealny materiał. Zapewnia świetną cyrkulację powietrza, bardzo łatwo utrzymać go w czystości, a dodatkowo jest niezwykle odporny. Po bliskim spotkaniu z pazurami kota fotel do biurka Jan Nowak wyjdzie obronną ręką, co w przypadku odpowiedników wykonanych z ekoskóry skończyłoby się poważnymi zadrapaniami.

Krzesła do biurka Jan Nowak wyposażyliśmy w kauczukowe kółka, które są niezwykle ciche, ale przede wszystkim bezpieczne dla Twojej podłogi. Nawet przy intensywnym użytkowaniu panele pod biurkiem wciąż będę w idealnym stanie.

Jak ustawić fotel biurowy?

Gdy po raz pierwszy siadasz na nowym fotelu obrotowym, zanim przejdziesz do pracy, powinieneś ustawić go pod swoje potrzeby. Dzięki temu w kilka chwil przeciętnie wygodne krzesło zmieni się w najbardziej komfortowy mebel, z którego w żadnym wypadku nie będziesz chciał wstać. Jak prawidłowo ustawić fotel biurowy?

Kąty proste są kluczem do uzyskania prawidłowej pozycji na krześle do biurka. Na początku dopasuj wysokość siedziska. Ustaw takie położenie, aby Twoje stopy opierały się płasko na ziemi, a pod kolanami stworzył się kąt prosty. Jeśli czujesz, że kolana są za blisko krawędzi siedziska, przesuń do przodu oparcie (w przypadku fotela ergonomicznego Kommodus) lub dodaj na wysokości odcinka kręgosłupa lędźwiowego poduszkę. Zmień wysokość oparcia, tak aby wyprofilowanie znalazło się na środku odcinka lędźwiowego. Zapewni to idealne podparcie dla naturalnego wygięcia kręgosłupa.

Po dopasowaniu położenia podłokietnika kąt pomiędzy przedramieniem i ramieniem powinien wynosić 90⁰. Krzesła obrotowe Jan Nowak pozwolą umiejscowić podłokietniki w najlepszym dla Ciebie miejscu (regulacja góra-dół, przód-tył, lewo-prawo).

Głowa powinna swobodnie opierać się na zagłówku, jeśli będziesz ją pochylać w stronę komputera, po kilku godzinach pracy prawdopodobnie skończysz z bólem w odcinku szyjnym kręgosłupa. Aby uzyskać naturalną pozycję tej części ciała, warto odpowiednio ustawić monitor. Górna krawędź monitora powinna znaleźć się na wysokości wzroku. Dobrze, by ekran był lekko pochylony do tyłu.

© 2023 JAN NOWAK WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE